خانه پنل پی سی پنل پی سی
ADVANTECH PPC 6120

ADVANTECH PPC 6120

ADVANTECH PPC 6120 پنل پی سی صنعتی 6120، محصول جدید و قدرتمند از خانواده ی نسل چهارم Intel Corei با نمایشگر رنگی TFT LCD در سایز 12 اینچ. این پنل پی سی قدرتمند با توان محاسبات و پردازش بالا، قابل پشتیبانی و ایجاد سرور یکپارچه برای بانک اطلاعات و داده های کاربردی می باشد.

ADVANTECH PPC 3120

ADVANTECH PPC 3120

ADVANTECH PPC 3120 پنل پی سی صنعتی 3120 با طراحی جدید و منحصربه فرد، مجهز به پردازنده ی Intel Atom D2550 متناسب با نیازهای گسترده ی صنعتی در محیط های خشن صنعتی. طراحی بدون فن این دستگاه، آن را قادر ساخته تا تحت برنامه های کاربردی در ماشین آلات و پنل های صنعتی مختلف به راحتی قابل استفاده گردد. همچنین با دارا بودن 4 پورت USB، 4 پورت Serial، LAN و در کل محفظه ی پورت یکپارچه، اتصال به سایر دستگاه ها و لوازم جانبی و ارائه راهکارهای اتصال یکپارچه صنعتی را تسهیل نموده.

Panel PC Birch PP پنل پی سی و کامپیوتر صنعتی

Panel PC Birch PP پنل پی سی و کامپیوتر صنعتی

کامپیوترهای صنعتی (Panel PC) بویژه جهت اجرای فعالیت های سنگین و سخت در محیط های صنعتی پیشرفته، پرگرد و غبار، مرطوب و آلودهطراحی شده است. سیستم خنک کننده ی این کامپیوترها بدون فن و فاقد ارتباط با محیط بیرونی می باشد، در نتیجه عمر مفید کامپیوترهای صنعتی بالاتر بوده و توان مصرفی کمتری دارد. شرکت نیکفان تامین کننده Panel PC های پیشرفته BIRCH با صفحه نمایش لمسی ، پردازنده قدرتمند دو هسته ای Intel، پشتیبانی 8 گیگابایت حافظه داخلی، بدنه تمام آلومینیومی، با قابلیت Wi-Fi داخلی و درگاه های مختلف ارتباطی میباشد. شرکت نیکفان نماینده انحصاری شرکت BIRCH در ایران.

فیسبوک تویتر